Nenad Hamc (zeleni dres) bio je dvostruki strijelac za Jalžabet, na čijoj je klupi debitirao Damir Blaži Foto: Dražen Novosel

Pobjeda Jalžabeta,remi Plitice i Novog Marofa, poraz Nedeljanca

| 13.5.2018. u 19:16h | Objavljeno u Sport

U županijskom derbiju u sklopu 25. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin danas su u Gojancu domaća Plitvica i Novi Marof odigrali 2:2,poluvrijeme 2:1 za goste. Poveli su domaćini auto golom Antonia Zrne u 17. minuti,izjednačio je Josip Sabolić u 40., a na 2:1 za Novi Marof povisio je Tomislav Turković u 43. minuti susreta. Konačnih 2:2 postavio je Luka Tomašić u 58. minuti iz kaznenog udarca,

U Jalžabetu je istoimeni domaćin, pod vodstvom novog trenera Damira Blažija, pobijedio momčad Pušćina 2:1, poluvrijeme 1:1. Oba pogotka za Jalžabet postigao je Nenad Hanc, u 12. minuti i u 70. minuti iz kaznenog udarca. Nedeljanec je sa 6:3 izgubio u Dunjkovcu od Međimurca, s time da je na poluvremenu rezultat bio 2:2. Dva je gola za Nedeljanec postigao Dominik Matučec, a jednog Marko Kovačić.