VIDEO Jelena Toth o najvećem Adventu u Varaždinu do sada

VV | 17.11.2021. u 12:47h | Objavljeno u Video

Advent u Varaždinu službeno počinje 27. studenog i trajat će do 6. siječnja, a krenut će koncertom Vanne na Korzu.

Klizalište, tj. Ledena čarolija, koje je premješteno sa Starog grada na Kapucinski trg biti otvoren već od 26. studenog, a bit će otvoreno najmanje do 16. siječnja 2022., a možda i duže ako će poslužiti uvjeti i bit će interesa.

Što je seve novo na ovogodišnjem Adventu koji je ujedno i najskuplji i najveći do sada objasnila nam je direktorica Turističke zajednice grada Varaždina, Jelena Toth.

Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.