Zlatna odličja za Roka Farkaša i Marka Zrnića na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske u višebojima Foto: AK Sloboda

M.N./V.V. | 25.2.2020. u 08:56h | Objavljeno u Sport

Zadnje natjecanje u dvoranskoj sezoni bilo je Dvoransko prvenstvo Hrvatske u višebojima za sve dobne kategorije koje se održalo proteklog vikenda od 22. do 23. veljače u Zagrebu. Atletski klub Sloboda Varaždin bio je po uspješnosti treći najuspješniji klub iza dva zagrebačka kluba.

U kategoriji kadeta naši predstavnici su zauzeli prva dva mjesta. Roko Farkaš je slavio ispred Marka Kuštera s novim hrvatskim kadetskim rekordom od 4147 bodova. Marko je zauzeo drugo mjesto s 4030 bodova. Zlatno je osvojio i Marko Zrnić u kategoriji limača s osvojenih 994 bodova što je za gotovo dvjesto bodova ispred drugoplasiranog. U kategoriji mlađih kadeta Hrvoje Cafuk je osvojio 5. mjesto dok je u kategoriji limačica Tena Magić osvojila je 7. mjesto.