Varaždin je pobijedio i u današnjem uzvratnom polufinalnom susretu koji je odigran na Slobodi Foto: Dražen Novosel

VIDEO, FOTO Varaždin zabio sedam golova Varteksu na uzvratu i plasirao se u finale Kupa ŽNS-a

| 16.5.2018. u 19:23h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varaždina očekivano su se plasirali u finale Kupa ŽNS-a. Nakon što su u prvom polufinalnom susretu na stadionu Varteksa pobijedili momčad Varteksa 2:1, danas su na uzvratnom susretu na stadionu Sloboda, pred oko 400 gledatelja, bili bolji rezultatom 7:1, poluvrijeme 3:0 i plasirali se u finale kupa gdje će igrati protiv momčadi Bednje iz Beletinca.

Trener Varaždina Mario Kovačević i na ovom je susretu dao priliku igračima koji su do sada imali manju minutaću u prvenstvu. Dva je gola za Varaždin postigao Josip Domagoj Hranilović, a po jedan su dali Tin Kulenović, Leonard Vuk, Mihael Klepač, Karlo Težak i Mario Sačer. Strijelac za Varteks bio je Goran Spasić.