Elitna liga: Bednja pobjedom povećala prednost na tablici Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Bednja pobjedom povećala prednost na tablici

VV | 12.3.2023. u 17:36h | Objavljeno u Sport

Nakon što je jučer drugoplasirani sastav Elitne lige, Polet iz Tuhovca odigrao 0:0 na gostovanju kod Novog Marofa, vodeći sastav Bednja je pobjedom od 4:0 u današnjem susretu 15. kola kod Plitvice iz Gojanca povećala prednost na tablici sa tri na pet bodova prednosti.

Pobjedu Bednji su osigurali Tomislav Herceg koji je zabio hat-trick golovima u 31., 50. i 79. minuti susreta, dok je gol za 3:0 vodstvo zabio Dominik Božak u 56. minuti susreta.

Polet (C) je na domaćem terenu ugostio Dubravku-Zagorac i slavio sa 2:0. Oba gola za pobjedu je postigao Filip Borak u 52. i 56. minuti susreta.

Jedina gostujuća pobjeda dana ostvarena je u Jalžabetu gdje je Nedeljanec pobijedio svog domaćina sa 2:1. Nedeljanec je poveo u 30. minuti susreta golom Dejana Kučka u 33. minuti, na 1:1 je izjednačio Filip Omazić u 60. minuti, dok je pobjedu Nedeljancu donio Emanuel Škvarić u 73. minuti susreta.