Jalžabet su sekunde dijelile do pobjede i 3 boda Foto: Dražen Novosel

Varteksu samo bod u N. Marofu, Plitvica u Gojancu pobijedila Mladost Komet

| 9.4.2017. u 18:41h | Objavljeno u Sport

U današnjim, preostalim utaikmicama 21. kola MŽNL Čakovec - Varaždin županijski derbi u Novom Marofu između istoimenog domaćina i varaždinskog Varteksa završio je 1:1. Poveli su gosti golom Dominika Broza u 29. minuti, a za Novi Marof je izjednačio Dominik Zeko u 81. miniti nadmetanja.

U Gojancu je domaća Plitvica pobijedila Mladost Komet rezultatom 3:2, nakon vodstva od 3:0. Dva je gola za domaćina postigao Luka Tomašić, u 19. i 50. minuti, a jedan Mario Horvat u 20. minuti susreta.

U Jalžbetu novi trener domaćina Rado Mlakar nije debitirao pobjedom. Protiv Pušćina odigrali su 1:1, a samo su sekunde dijelile domaćina od 3 boda. Poveo je Jalžabet euro golom Nenada Hanca u 41. minuti, a gosti su izjednačili u posljednjim sekundama susreta golom Roberta Malnara.

Zadrugar je na svom terenu u Hrastovskom izgubio od Slobode iz Slakovca 3:2,poluvrijeme 2:1 za domaćina, za kojeg su strijelci bili Nino Marković u 25. i Tomislav Hlebec u 34. minuti nadmetanja.

Rezultati 21. kola:

Zadrugar - Sloboda(S) 2:3, Jalžabet - Pušćine 1:1, Novi Marof - Varteks 1:1, Polet (SMnM) - Nedeljanec 3:0, Podravina - Zelengaj 2:0, Plitvica (G) - Mladost Komet 3:2, Nedelišće - Međimurec    1:1, Sloga(Č) - Rudar 1:0.