Varaždinac Karlo Hajdinjak najbolji prsaš u regiji

Članovi PK Varaždin Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak Članovi PK Varaždin Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak

Na ovogodišnjem zimskom regionalnom Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore, juniore i seniore (Regija 4), koje je ovaj vikend održano u Sisku, a na kojem je nastupilo oko 90 plivačica i plivača iz 11 klubova, članovi PK Varaždin Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak nastupili su u 6 disciplina i ostvarili fantastične rezultate.

Hajdinjak je u apsolutnoj kategoriji osvojio zlatnu medalju na 50, 100 i 200 prsno, čime je dokazao da je trenutno najbolji prsaš u cijeloj regiji. Iskazao se i na 100 slobodno osvojivši srebrnu medalju te na 100 mješovito, gdje je osvojio brončanu medalju.

Cmrečak je isplivala osobne rekorde u disciplinama 100 slobodno, 100 mješovito i 200 prsno. Na 200 prsno došla je nadomak medalje, zauzevši 4. mjesto. Za Cmrečak i Hajdinjak ovo je bilo posljednje natjecanje prije Prvenstva Hrvatske za dobne skupine, koje će se pd 21.do 23. prosinca održati u Rijeci.