Valentino Bečeheli u društvu predsjednika AK Sloboda Ivana Domislovića nakon postavljenog rekorda i osvojenog zlata

Valentino Bečeheli zlatni s novim kadetskim rekordom na 200 metara

| 4.3.2018. u 11:54h | Objavljeno u Sport

U Zagrebu je jučer, u novoj atletskoj dvorani, održano dvoransko Prvenstvo Hrvatske u kružnim trkama za mlađe uzraste. Prvenstvo je organizirano kako bi se dala prilika mlađim uzrastima da ostvare rezultate i osvoje medalje u disciplinama dužim od 60 metara.

Varaždinska Sloboda  imala je četvero predstavnika i svi su opravdali svoje nastupe visokom plasiranošću. Najviše se istaknuo Valentino Bečeheli koji  je osvojio zlatnu medalju na 200 metara s rezultatom 23,61 i postavio hrvatski kadetski rekord.

Medalju je još osvojila Rahela Lešćak koja se na 400 metara s rezultatom 58,80 plasirala na 2. mjesto. Od ostalih nastupa valjalo bi još spomenuti Martu Novak koja je na 400 metara zauzela 4. mjesto s rezultatom 59,74  i Paulu Šimunčić koja je na 3000 metara također završila na 4. mjestu s rezultatom 11:37,74.