U derbi susretu 6. kola Premijer lige Dabrovi i Poreč podijelili bodove

Bruno Levak postigao je na večerašnjem susretu 6 golova Bruno Levak postigao je na večerašnjem susretu 6 golova Foto: Dražen Novosel

U derbi susretu 6. kola Premijer rukometne lige večeras su u dvorani na Dravi, pred oko 400 gledatelja, GRK Varaždin 1930 i Poreč odigrali bez pobjednika 24:24, poluvrijeme 12:13.

- Ostaje žal što od početka nismo imali agresivnost u obrani, već smo kod -4 u drugom poluvremenu upalili alarm i podigli intezitet te na kraju hvala Bogu spasili bod - komentirao je nakon večerašnje utakmice trener GRK Varaždina 1930 Željko Čagalj.

Najučinkovitiji kod domaćina bio je Bruno Vili Zobec s 8 golova, 6 je pridodao Bruno Levak, a 4 Filip Glavaš, dok je kod Poreča 7 golova postigao Matija Rađaković.