U Čakovcu Koka imala pobjedu protiv Zrinskog, ali na kraju osvojila bod

Ivana Dežić zabila čak 11 golova u susretu protiv Zrinskog Ivana Dežić zabila čak 11 golova u susretu protiv Zrinskog Foto: Martin Novosel

Rukometašice Koke su gostovale danas u Čakovcu protiv domaćina Zrinskog u sklopu 3. kola Prve HRL za žene te su osvojile bod u 26:26 remiju.

Utakmica je bila tijekom svih 60 minuta u egalu. Koka je pred sam kraj u zadnje dvije minute ušla s prednošću od dva gola 26:24, ali je Zrinski golovima svojih najboljih strijelkinja Ivone Mrđen i Ene Car ipak izbjegao poraz.

Najbolja u redovima Koke je bila Ivana Dežić koja je zabila čak 11 golova, Ines Domjan zabila je četiri gola, po tri gola zabili su Jelena Blažek, Katarina i Matilda Mrazović, dok je dva gola zabila Tea Jalušić.

Koka u idućem 4. kolu, 12./13. listopada,  igra kod kuće protiv ekipe Umaga.