Proteklog vikenda, 04. i 05.07.2026., organiziran je 1. malonogometni turnir od mantinele (4+1) na lokaciji SRC JALŽABET u organizaciji Sportskog pikado kluba Suhodolska kapljica.
Na turniru je sudjelovalo više od 150 igrača raspoređenih u 14 vrlo konkurentnih ekipa, a postignuti su sljedeći rezultati:
1. MJESTO – TRČKI
2. MJESTO – FUKSA I PRIJATELJI
3. MJESTO – BEŠENIĆ GRADNJA
4. MJESTO – USK ST.MICHEL
U oba dana turnira odigrane su 34 uzbudljive utakmice te je postignuto 214 golova pri čemu je najbolji strijelac turnira bio Ivan Parabić iz ekipe Fuksa i prijatelji dok je najboljim golmanom turnira proglašen Dino Josić iz ekipe Bešenić gradnja.
Između ostaloga, održano je vrlo zanimljivo natjecanje u izvođenju penala u kojem je sudjelovalo 37 natjecatelja gdje je titulu najpreciznijeg odnio Andrija Bedeković iz ekipe USK St.Michel protiv vrlo kvalitetnih golmana Tina Pavličevića i Renata Kečaka.
Nakon svega, možemo reći da je 1.malonogometni turnir u potpunosti opravdao očekivanja te se ovim putem zahvaljujemo svim ekipama na sudjelovanju i fair playu, publici koja je bodrila svoje favorite i sucima na korektnom suđenju.
Osim igračima, publici i sucima zahvaljujemo Caffe baru Suhodolska kapljica s osobljem na hladnim osvježenjima i Caja kebab & grill na gastro ponudi, DJ Simonu, sponzorima i donatorima, prijateljima Sportskog pikado kluba Suhodolska kapljica i svim volonterima koji su pomogli u realizaciji turnira bez kojih se ovaj događaj zasigurno ne bi mogao ucrtati na mapu turnira našeg kraja.
Vidimo se dogodine u još većem broju i s dodatnim sadržajima!
