TREĆA NL SKUPINA SJEVER U posljednjem jesenskom kolu Varteks i Podravina pretrpjeli poraze Foto: ilustracija

| 19.11.2022. u 16:08h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane utakmice 14., posljednjeg jesenskog kola u Trećoj nogometnoj ligi Skupina Sjever, a oba županijska predstavnika pretrpjela su poraze u gostima.

Varteks je izgubio u Domašincu od Dinama 3:0,pri čemu je od 76. minute imao igrača manje jer je zbog drugog žutog kartona teren morao napustiti Noa Lukačić, koji je prvi puta opomenut u 65. minuti. Golove za Dinamo postigli su u drugom poluvremenu Stiven Sabol, Stjepan Krznar i Filip Novak.

Podravina je izgubila u Križevcima od Radnika 5:2, poluvrijeme 2:0. Golove za goste postigli su David Šrmček i Josip Golubar.

Varteks će nastavak prvensta dočekati na trećem mjestu, dok je Podravina pretposljednja, deveta.