Rukometašice Koke izgubile od Žaleca, u klub se vratila Ivana Dežić

Ekipe Žaleca i Koke uoči jučerašnjeg prijateljskog susreta na kojem je u dresu Koke debitirala Ivana Dežić Ekipe Žaleca i Koke uoči jučerašnjeg prijateljskog susreta na kojem je u dresu Koke debitirala Ivana Dežić

Rukometašice Koke odigrale su jučer peti prijateljski susret u sklopu priprema za novu sezonu protiv ekipe Žaleca iz Slovenije te izgubile rezultatom 29:22. U redove Koke vratila lijevoruka igračica Ivana Dežić (25) koja se nakon sezone igranja u Poljskoj, a prije toga i tri sezone u Podravci odlučila vratiti u varaždinski klub i definitivno će biti veliko pojačanje treneru Vladimiru Canjugi.

Loš ulazak u utakmicu i nedovoljno agresivna obrana te je slovenska ekipa napravila razliku i na poluvrijeme se otišlo vodstvom Žaleca rezultatom 17:13. U drugom poluvremenu Kokice su opet napravile dosta tehničkih pogrešaka nakon čega je Žalec otišao na nedostižnih 8 golova razlike.

Najefikasnija u redovima Koke bila je Ines Domjan sa 6 golova, Katarina Mrazović i Ivana Dežić postigle su po 5 golova, Suzana Furjan pridodala je 3, a Tea Jalušić 2 gola. U petak će se održati memorijalni turnir "Željko Golik - Braco" gdje će rukometašice Koke prvu utakmicu odigrati protiv ekipe Sesveta od 16 sati.