Remenarić i Matijević pobjednici natjecanja Sportsko ribolovnog društva Ivanec

| 20.5.2020. u 09:32h | Objavljeno u Sport

U organizaciji Sportsko ribolovnog društva Ivanec na bajeru Barutana održano je društveno natjecanje u lovu ribe udicom na plovak u kategoriji seniora i seniorki.

Kod seniora, u konkurenciji 26 ribiča, prvo mjesto osvojio je Branko Matijević s ulovom od ukupno 3962 grama ribe, drugi je bio Nikola Geček s 2763 grama, treće mjesto zauzeo je Jurica Peček s 2569 grama, četvrti je bio Stjepan Vuk s 2332 grama, peto mjesto zauzeo je Tomica Lukavski s 2153 ,dok se na šesto mjesto plasirao Drago Cerovčec s 2072 grama.

U konkurenciji seniorki najbolja je bila Marija Remenarić s 3920 grama, drugo mjesto zauzela je Martina Mišar s 3489. dok je treće bila Barbara Uranić s 1671 grama ribe. Najveći ulov na natjecanju bio je šaran Jurice Pečeka težine 2150 grama, dok je prvoplasirani Branko Matijević od rekordnog ulova ulovio najviše ribe zvane diver, a na natjecanju najviše je ulovljeno patuljastog somića.

Ukupan ulov na natjecanju je bio blizu 50 kilograma ribe (49 258 grama). Prvoplasirana trojica seniora i tri seniorke primile su medalje organizatora koje im je uručio Željko Geček, predsjednik komisije za natjecanje .