Prva ŽNL: Pobjede Zelengaja i Plitvice (S), remi Zadrugara i Slobode (T) Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Pobjede Zelengaja i Plitvice (S), remi Zadrugara i Slobode (T)

vv | 9.9.2023. u 20:09h | Objavljeno u Sport

U današnje tri utakmice 4. kola Prve ŽNL, najviše golova palo je na susretu između Zelengaja i Beretinca u kojem je domaći Zelengaj slavio sa 4:1. Zelengaj je vodio 4:0 golovima Matije Garića u 3. minuti, Davida Vrčeka (KU) u 27. minuti, Borne Petrovečki u 51. minuti te drugim golom Garića u 74. minuti, a Beretinec je samo uspio smanjiti poraz pogotkom Matka Žganeca (KU) u 83. minuti susreta.
Marin Grđan je u 68. minuti isključen za domaću momčad zbog grubog starta na protivničkom igraču.

Plitvica (S) je na domaćem terenu svladala Čevo sa 4:0. Alana Novko je zabio hat-trick golovima u 48., 79. i 84. minuti dok je jedini preostali gol zabio Karlo Kolak u 71. minuti.

Zadrugar i Sloboda (T) su odigrali utakmicu bez pobjendika 2:2. Sloboda (T) je povela golom Leona Slunjskog u 9. minuti, domaćin je izjednačio golom Igora Štimca u 16. minuti, Dario Struški je donio vodstvo domaćinu u 70. minuti, ali su gosti ipak spasili bod pogotkom Dina Poplatnika u 76. minuti susreta.

NEDJELJA - 10.09.2023. u 17:00 h:

SIGETEC: Mladost (S) - Mladost (VŽ)
GOJANEC: Plitvica (G) - Drava-Ajax
TRNOVEC: Trnje - Mladost (VT)