Prva ŽNL: Pobjede Slobode (T) i Plitvice (S), remi u Svetom Iliji

| 25.3.2023. u 19:58h | Objavljeno u Sport

U današnja tri susreta 17. kola Prve ŽNL, domaćini su slavili u dva susreta, dok je susret u Svetom Iliji ostao bez pobjednika.

Sloboda (T) je na domaćem terenu bila bolja od Mladosti (VT) sa 4:1. Leon Slunjski je zabio vodeći pogodak za domaćina u 3. minuti, gosti su golom Nenada Hanca iz kaznenog udarca izjednačili u 19. minuti, Igor Habuzin je zabio gol za prednost Slobode (T) 2:1 u 57. minuti, a Slunjski je golovima u 87. i 89. minuti kompletirao hat-trick za slavlje domaćina.

Plitvica (S) je bez većih poteškoća svladala Beretinec na domaćem terenu sa 3:0. Golove su postigli Antonio Petak u 9. minuti, Vlatko Kojić u 43. minuti i Alan Novko u 51. minuti susreta.

Obreš je na domaćem terenu podijelio bodove s Dravom-Ajax u 1:1 remiju. Gosti su poveli golom Filipa Vagkuneca u 11. minuti, a domaćin je izjednačio pogotkom Marina Ružića u 20. minuti susreta.

Nedjelja, 26. ožujka, 16:00 sati