Zlatko Horvat,kapetan PPD Zagreba, bio je najučinkovitiji sa 7 postignutih golova

PPD Zagreb u varaždinskoj Areni, u SEHA ligi, bolji od Tatrana Slavka Goluže

| 13.12.2017. u 20:37h | Objavljeno u Sport

U utakmici 11. kola SEHA Gazprom lige, u direktnom susretu za plasman među četiri sastava, koja će sudjelovati na Final fouru ovog natjecanja, momčad PPD Zagreba je večeras, pred oko 800 gledatelja, u dvorani na Dravi pobijedila slovački Tatran Prešov rezultatom 32:26, poluvrijeme 17:10.

PPD Zagreb je kvalitetniji sastav, što se vidjelo od prve minute, od kada je domaći sastav rezultatski i igrački kontrolirao susret. Na poluvremenu je bilo 7 golova prednosti, a i u nastavku susreta PPD Zagreb je imao prednost. Uspjeli su gosti u 19. minuti drugog dijela smanjiti vodstvo hrvatskog prvaka na samo 3 gola zaostatka (25:22) ali je to bilo sve od momčadi iz Slovačke.

U redovima PPD Zagreba najučinkovitiji je bio Zlatko Horvat sa 7 golova, 6 je postigao Valentino Ravnić, a 4 Igor Vori. Kod gostiju, koje trenira nekadašnji hrvatski izbornik Slavko Goluža, Bruno Butorac postigao je 7 golova.

Već u subotu u 18 sati PPD Zagreb će u dvorani na Dravi, u sklopu SEHA Gazprom lige, ugostiti Vojvodinu.