Druga ŽNL Foto: Dražen Novosel

Polet (T) lagano do novih bodova, Sloboda ŠN golom u 59. minuti izvukla susret protiv Dinama (A)

| 30.4.2017. u 19:20h | Objavljeno u Sport

Polet (T) je 6:1 pobjedom u sklopu 20. kola protiv Mladosti (Vž) još jednom pokazao da ozbiljno misli uzeti naslov prvaka Druge županijske nogometne lige, dok je drugoplasirana Sloboda ŠN koja je uoči početka prvenstva slovila za najvećeg favorita jedva uzela pobjedu protiv Dinama (A) 3:2 pobjedničkim golom Leona Podnara u 59. minuti susreta.

Rezultat 1:0 bio je čest u ovom kolu, a tim rezultatom su do pobjede došli Sloboda (T) protiv Sračinca, Dinamo (B) na gostovanju kod Vinice i Novakovec na gostovanju kod Bukovčana. Karlovec je na domaćem terenu bio bolji rezultatom 2:0 protiv Nove Vesi, dok je Čevo slavio na gostovanju kod Orača 3:1.