Pobjede Varteksa i Podravine, Čevo zabio čak osam komada Mladosti (SP) Foto: Dražen Novosel

Pobjede Varteksa i Podravine, Čevo zabio čak osam komada Mladosti (SP)

| 15.8.2020. u 20:33h | Objavljeno u Sport

U tri utakmice 2. kola Kupa ŽNS-a Varaždin, Varteks je na domaćem terenu stigao do uvjerljive 5:1 pobjede protiv Budućnosti, Podravina je s minimalnih 1:0 slavila protiv Slobode (T), dok je Čevo kod kuće zabio čak 8 golova protiv Mladosti (SP), slavivši s 8:0.

Varteks je na domaćem terenu na stadionu Slobode do pobjede stigao s dva gola Tihomira Šoštarića u 32. i 76. minuti (KU) te jednim golom Josipa Golubara, Ivana Režića i Dominika Matučca u 5., 49. i 71. minuti, dok je Goran Spasić zabio jedini gol za Budućnost u 40. minuti.

Podravina je do pobjede protiv Slobode (T) stigla vrlo ranim golom koji je pao već u 3. minuti susreta, a kojeg je zabio Karlo Sambolec.

Čevo je slavio golovima Fabijana Ključarića u 26. i 43., Mihaela  Cveka u 32. i 82., Nikole Vodopije u 5., Luke Mavrića u 25., Dejana Blažija u 70. i Nikole Kefelje u 81. minuti susreta.

Sutra se još igraju tri susreta. Varaždinska Sloboda će na Slobodi igrati gradski derbi protiv varaždinske Mladosti, Bratstvo kod kuće igra protiv Poleta (T), a Karlovec dočekuje Rudara 47. Ostatak susreta igrat će se 18. i 19. kolovoza.

Sve utakmice igraju se u 17:30 sati.