Odigrane utakmice hrvatskog rukometnog Kupa Regije Sjever

Antonio Budiski postigao je na jučerašnjem susretu 5 golova Antonio Budiski postigao je na jučerašnjem susretu 5 golova Foto: Krešimir Đurić

Sinoć su odigrane utakmice hrvatskog Kupa Regije Sjever, a prolaz u sljedeće kolo izborili su GRK Varaždin 1930, Trnovec i Bjelovar. Premijer ligaš GRK Varaždin 1930 pobijedio je u Sportskoj dvorani Srednje škole u Ivancu domaću Ivančicu rezultatom 37:14, poluvrijeme 16:5. Najefikasniji igrač na susretu bio je igrač varaždinske momčadi Bruno Mlakar s 10 golova, Antonio Budinski pridodao je pet golova, 4 je gola postigao Vjeran Toplek, a 3 Jurica Vidaček. Kod Ivančice po 3 su gola postigli Patrick Fodrek i Matej Cerovčec.

Momčad Trnovca pobijedila je u svojoj dvorani sastav Marofa rezultatom 35:25, poluvrijeme 15:15. Najefikasniji na susretu bio je igrač Trnovca Patrik Hrman sa 7 golova, dok su kod Marofa Bruno Dozet i Daren Dimitrijević postigli po 6 golova.

Momčad Ludbrega je u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu izgubila od Premijer ligaša sastava Bjelovara 27:19, poluvrijeme 12:11 za goste.Kod Ludbrežana Dino Grgec je postigao 6 golova,a tri ih je pridodao Dario Požgaj, dok je kod Bjelovara 5 golova postigao Josip Repušić.