Nove dvije pobjede ekipe STK Varaždin za drugo mjesto i odličnu polusezonu

| 6.12.2021. u 10:22h | Objavljeno u Sport

Odlični rezultati igračica STK Varaždina nastavili su se tijekom vikenda s nove dvije pobjede na gostovanjima u Bjelovaru i Požegi protiv istoimenih domaćina.

U Bjelovaru su Varaždinke slavile rezultatom 3-0. Koliko su igračice STK Varaždina u sastavu Petra Petek, Dragana Vignjević i Karla Franović bile dominantne u tim mečevima govori činjenica da domaćoj ekipi nisu prepustile ni set.

U drugom meču u Požegi Petek, Vignjević i Franović isto tako bile su prejake za domaćina prepustivši im tek jedan set u tri odigrana meča.

Nakon 9 odigranih mečeva igračice STK Varaždina nalaze se na visokom 2.mjestu HEP Superlige s 8 pobjeda i s tek jednim porazom protiv ekipe STK dr.Časl.

Sve ostale ekipe poražene su maksimalnim rezultatom od 3-0, izuzev ekipe STK Zagreba (pobjeda 3-1) u kojem je šansu dobila mlada igračica STK Varaždina Jelena Vukelić.

Zaista odlična polusezona za igračice STK Varaždina. Igračicama trenera Saše Suhodolčana sada slijedi stanka do veljače kada se nastavlja prvenstvo.