Nogometaši Varaždina neporaženi se vraćaju s Opus Arene u Osijeku

| 22.9.2023. u 19:53h | Objavljeno u Sport

U susretu 9. kola SuperSport HNL momčad Varaždina osvojila je večeras bod odigravši u Osijeku s istoimenim domaćinom 1:1.

Poveli su Varaždinci golom Elezija u 14., minuti na dodavanje Vukčevića, a na 1:1 izjednačio je Mierez u 54. minuti nadmetanja, nakon kornera za domaćine.

U 79. minuti veliku priliku za pogodak imao je kapetan Varaždina Igor Postonjski, ali je njegov udarac vratar Malenica obranio.

Varaždin je imao 39 posto posjed lopte, pet udaraca prema golu domaćina, od kojih su tri bila u okvir gola, dok je Osijek imao 16 udaraca prema golu, od kojih su četiri bila u okvir gola.

Varaždin je trenutačno na 6. mjestu tablice s 11 osvojenih bodova, a u 10. će kolu u subotu,30. rujna u 17 sati na svom stadionu ugostiti momčad Gorice.