Na prvom teniskom Prvenstvu Varaždinske županije pobjednici Hrvoje Šipuš i Mario Zagorščak

| 25.10.2021. u 11:12h | Objavljeno u Sport
U subotu 23. listopada po prvi puta održano je Prvenstvo Varaždinske županije pod organizacijom Teniskog  saveza Varaždinske županije.
Turnir je održan u Varaždinu na terenima teniskih klubova Varteks i Varaždin 1181. Nastupio je 21 igrač iz Varaždina, Ivanca, Novog Marofa, Presečna, Ludbrega, Cestice i  Ljubešćice, koji su bili raspoređeni u dvije kategorije, do 30 i iznad 30 godina.
U kategoriji 30+ GOSPODA: 1. mjesto osvojio je Hrvoje Šipuš (TK Varaždin 1181) pobijedivši u finalu Matiju Rokija (TK Varteks) rezultatom 9-1; 3. i 4. mjesto podijelili su Miljenko Jarnjak (TK Ivanec 97) i Marko Friščić (TK Varteks).
U kategoriji -30 APSOLUTNA, Mario Zagorščak (TK Ivanec 97) pobijedio je u finalu Leu Kozulić (TK Varaždin 1181) rezultatom 9-5; Leon Budinski (TK Novi Marof) i Rian Bregović (TK Varteks) zauzeli su 3. i 4. mjesto.