Metalac je večeras u Graberju prekinuo pobjedonosnu seriju Dabrova Foto: Dražen Novosel

Metalci u Graberju iznenadili Dabrove

| 20.5.2017. u 21:17h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 pretrpjela je i prvi poraz nakon šest uzastopnih pobjeda u Ligi za ostanak. U večerašnjem susretu 7. kola Lige za ostanak Dabrovi su u dvorani u Graberju izgubili od zagrebačkog Metalca rezultatom 30:27, poluvrijeme 17:14 za goste.

Igrači Metalca, koji se s Rudarom borE za ostanak u ligi, više su htjeli večerašnju pobjedu od domaćeg sastava, koji je riješio sve brige oko ostanka u Premijer ligi.

Gosti su imali vodstvo od prve minute, dok su Dabrovi tri puta izjednačavali rezultat i samo jednom poveli i to u 51. minuti nadmetanja (25:24), tako da je pobjeda Metalca potpuno zaslužena.

Kod domaćina najučinkovitiji je bio Marin Šipić sa 6 golova, a kod Metalca 8 je golova postogao Toni Ezgeta.