Maja Štimac Foto: KKK Varteks

Maja Štimac nastupila na seniorskom EP-u u spustu i sprintu na divljim vodama na rijeci Vardar

| 14.5.2017. u 13:20h | Objavljeno u Sport

Juniorka Kajak kanu kluba Varteks Maja Štimac  nastupila je od četvrtka do danas na utrkama Europskog seniorskog prvenstva spustu i sprintu, koja su održana na rijeci Vardar, u Skopju u Makedoniji.

U četvrtak je održano  natjecanje u spustu, na stazi dužine 3.800 metara gdje je Maja Štimac zauzela 16 mjesto, dok je u kategoriji kanu dvosjeda C-2  žene, sa Albom Zoe Grizin iz KK Končara osvojila 6 mjesto.

Jučer je održano natjecanje u sprintu, na stazi dugoj 350 metara, na kojem je Maja Štimac u kategoriji kajaka jednosjeda žene K-1 zauzela 16. mjesto, a u disciplini kanu dvosjeda C-2 žene sa Albom Zoe Grizin KK Končara osvojila je 5. mjesto.

U petak i danas su se vozile ekipne vožnja, na kojima Maja Štimac nije nastupala.