Rukometašice Koke vodile na poluvremenu 12:11 Foto: Krešimir Đurić

Koka vodila na poluvremenu, ali izgubila u zadnjim minutama susreta

| 6.12.2015. u 19:22h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke se vraćaju s današnjeg gostovanja u Umagu s novim sedmim porazom sezone 22:19 u 12. kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene

U 19. minuti prvog poluvremena, domaćin iz Umaga je imao najviše vodstvo susreta 8:4, ali su rukometašice Koka do kraja poluvremena preokrenule rezultat u svoju korist 12:11. Početkom drugog poluvremena su se obje ekipe izmjenjivale u vodstvu, a u 44. minuti je Koka mogla prelomiti susret u svoju korist kod rezultata 17:15 za varaždinski sastav. Domaćin je tada napravio seriju 3-0 i stvorio prednost koju do kraja susreta više nije ispustio.

U redovima Koke jedina raspoložena igračica je bila Josipa Tomić s osam golova, a donekle ju je pratila i Anita Poljak s četiri gola, dok ostale igračice nisu zabile više od dva gola. Dobru utakmicu je odigrala i golmanica Koke, Janja Golubić s 15 ostvarenih obrana. Sljedeći tjedan, Koka kod kuće igra posljednju utakmicu u ovoj kalendarskoj godini protiv Osijeka.