Koka poražena u Splitu unatoč dobrom startu utakmice Foto: Martin Novosel

Koka poražena u Splitu unatoč dobrom startu utakmice

vv | 16.9.2023. u 22:24h | Objavljeno u Sport

Koka se nadala da je već na gostovanju kod Splita 2010 mogla početi s pobjedama u novoj sezoni Prve HRL za žene, ali je domaćin ipak na kraju slavio sa 23:19 i nanio Koki drugi poraz sezone u prva dva kola.

Koka je dobro krenula u susret i imala je nakon osam minuta utakmice prednost od 5:2, no domaćin je do poluvremena ipak preokrenuo rezultat u svoju korist (12:10). U drugom poluvremenu, Koka je uspjela držati korak s domaćinom do52. minute kada je rezultat bio 19:19, ali nakon toga je Koka pala i Split 2010 je serijom 4:0 završio susret i postavio konačnih 23:19.

Najviše golova za Koku je zabila Sara Rogina koja je zabila sedam golova (5/5 iz sedmeraca), dok su Ines Pifar i Martina Krajpl zabile svaka po tri gola, najbolja u redovima Splita 2010 je bila Sara Marendić sa šest golova.