FOTO Koka do druge pobjede sezone, svladali Rudara iz Labina Foto: Martin Novosel

FOTO Koka do druge pobjede sezone, svladali Rudara iz Labina

| 30.9.2023. u 20:46h | Objavljeno u Sport

Nakon početna dva poraza u sezoni, Koka je ostvarila dvije pobjede u nizu, a u današnjem 4. kolu Prve HRL za žene su slavile protiv Rudara iz Labina sa 26:21.

Već u 8. minuti, Koka preuzima vodstvo i više ga ne ispušta do kraja. Labinjanke su u prvom dijelu imale samo još jedno izjednačenje. Najveća prednost varaždinskog sastava bila je plus četiri (9:5). Na poluvremenu je bilo 13:10. Tračak nade za Rudar, pojavio se opet početkom drugog poluvremena. Nizom od 2:5 u 38. minuti dolaze do novog izjednačenja.

No, Koka se brzo probudila i serijom od četiri pogotka zaredom u 43. minuti ponovno je na sigurnoj udaljenosti (19:15). I tako je ostalo do kraja. S tim da je u jednom trenutku u završnici, varaždinska ekipa bila i na šest razlike.

Najbolja strijelkinja Koke bila je Lara Perić sa sedam pogodaka, šest je dodala Martina Krajpl, dok je kod gošći najbolja Ana Jajčević s devet pogodaka.