Golom Cordobe u 35. minuti Dinamo pobijedio momčad Varaždina pred više od 7 tisuća gledatelja Foto: Krešimir Đurić

| 6.10.2024. u 17:55h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice.

Opomenut je Zagorac.

Opomenut je Ademi.

igrat će se još najmanje 7 minuta.

U 90. minuti opomena Bjelici i izmjena umjestu Sučića na terenu je Ademi.

U 88. minut8 ponovni prekid Sučić je krvave glave ostao na travi nakon duela s Belcarom.

U 86. minuti nakon kornera Nekić puca glavom preko gola.

U 84. minuti ukazuje se pomoć Zagorcu, koji se legao na travnjak i drži se za nogu.

Novi korner opet s lijeve strane.

U 82. minuti korner za Varaždin s lijeve strane.

Utakmicu prati 7 314 gledatelja.

U 76. minuti izmjene kod Varaždina na terenu su Domjanić i Maglica, a izašli su Tepšić i Mamić.

U 74. minuti dvije izmjene kod Dinama, izašli su Kulenović i Hoxha, a ušli Petković i Mbuku.

u 65. minuti dvije izmjene kod Varaždina, umjesto Poldrugača i Mitrovskog, na terenu su Šego i Ćorić.

u 64. minuti Mitrovski puca iz daljine, neprecizno.

U 55. minuti dvije izmjene kod Dinama, umjesto Baturine i Cordobe na terenu su Rog i Špikić.

u 50. minuti dobar udarac Poldrugača sa 18 metara,lopta odlazi zamalo iznad gola.

Počelo je drugo poluvirijeme, izmjena kod Varaždina,umjesto Jovanova na terenu je Dabro.

Kraj prvog poluvremena. Na odmor se odlazi s prednošću Dinama od 1:0. U prvih 45 minuta Varaždin je imao 36 posto posjed lopte, uputio je tri udarca prema golu, jedan u okvir gola,  i izveo jedan korner. Dinamo je imao 7 udaraca prema golu, od kojih su četiri bila u okvir gola i izveo 3 kornera.

Najmanje dvije minute sudačke nadoknade vremena.

U 43. minuti nakon duela glavom ostali su ležati na travi Nekić i Kulenović, ukazuje im se pomoć.

U 35. minuti Dinamo je poveo 1:0, golom Cordobe. grešku u zadnjem redu napravio je Ba,koji je izgubio loptu, koja je došla u desnu stranu kaznenog prostora za Baturinu. On ju je ubacio pred gol, gdje ju je glavom dočekao Cordoba i poslao u mrežu za 0:1.

U 34. minuti lopta je pred golom Zelenike došla do Kulenovića koji je s pet metara

U 31. minuti opomenut je Pierre Gabriel.

U 28. minuti Mamić se našao sam u kaznenom prostoru Dinama, gosti su mislili da je zaleđe, Mamić je pucao s desetak metara, a Zagorac je obranio.

u 27. minuti udarac Poldrugača sa 17 metara odlazi preko gola, traže domaćini korner, ali neće ga dobiti.

U 19. minuti korner za Dinamo s desne strane. Glavom je pucao nakon kornera Teophile, Zelenika brani.

U 18. minuti korner za Dinamo s lijeve strane.

U 12. minuti korner za Dinamo s lijeve strane.

U 11. minuti udarac igrača Dinama Sučića desno iskosa, Zelenika brani nogom.

U 8. minuti Zagorac na rubu kaznnog prostora odbija loptu rukom ispred igrača Varaždina, tražili su domaćini igranje rukom golmana Dinama izvan kaznenog prostora.

U 5. minuti nakon kornera s desne strane glavom je pucao Tepšić, lopta je pogodila desnu vratnicu gola Zagorca koji ju je uhvatio na gol liniji.

U 4. minutu brz<a akcija Varaždina po lijevoj strani, ubačena lopta pred gol za Poldrugača, netko od igrača Dinama izbacuje u korner.

Počela je utakmica, Varaždin je krenuo s centra.

Varaždin će utakmicu početi u plavim dresovima sa sljedećih 11: Zelenika, Jovanov, Ba, Nekić, Poldrugač, Duvnjak,Belcar, Tepšić, Mitrovski, Mamić, Borši. Na klupi su Silić, Mamić, Škaričić, Dabro, Šego, Mladenovski, Ćorić, Maglica, Marina, Domjanić i Alić.

Dinamo će početi u žutim dresovima sa sljedećih 11: Zagorac, Torrente,Baturina, Hoxha, Kulenović, Pierre Gabriel, Cordoba, Ristovski, Sučić, Mišić, Theophile.

Na klupi su Filipović, Moharrami, Ogiwara,Ademi, Bernauer, Kačavenda, Petković, Oliveras, Mbuku, Rog, Pavić, Špikić.

Sudac je Duje Strukamn iz splita, a pomagat će mu Bojan Zobenica iz Velike Gorice i Dominik Benković iz Zaprešića. VAR sudac je Dario Bel iz Osijeka, a asistirat će mu Ivan Mihalj iz Velike Gorice.

Od 16 sati na Gradskom stadionu u Varaždinu igrat će se utakmica 9. kola SuperSport HNL-a, između Varaždina i Dinama. Treneri Nikola Šafarić i Nenad Bjelica napravili su neke promjene u početnim sastavim u odnosu na dosadašnje standarde sastave.