FOTO Varteks izgubio 3:1 protiv Osijeka i ispao iz Hrvatskog kupa, ali se nije osramotio Foto: Krešimir Đurić

vv | 18.9.2024. u 18:19h | Objavljeno u Sport

Završila je utakmica Varteksa i Osijeka na stadionu Slobode u Varaždinu, pred 2 473 gledtelja, u sklopu 1/16 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Varteks je izgubio rezultatom 3:1.

Varteks je nakon prvih 45 minuta gubio 1:0, a jedini pogodak u prvom dijelu utakmice je za Osijek je zabio Marko Soldo u 9. minuti.

U drugom poluvremenu Osijek je povećao prednost na 3:0 pogotcima Arnela Jakupovića u 61. minuti te Pedra Lime u 73. minuti susreta. Jedini gol za Varteks postigao je Dejan Glavica u 77. minuti susreta.