FOTO U Beletincu Bednja i Jalžabet odigrali bez pobjednika, pitanje finaliste Kupa odgođeno za uzvrat Foto: Dražen Novosel

| 3.5.2023. u 19:40h | Objavljeno u Sport

U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa Županijskog nogometnog saveza, koja je danas poslijepodne odigrana na igralištu Kod mosta u Beletincu, domaća Bednja i Jalžabet odigrali su 2:2.

Domaćin je dva puta vodio, a gosti su se vraćali u susret i imaju aktivan rezultat pred uzvrat koji će se igrati 17. ovoga mjeseca na Sportskom centru u Jalžabetu.

Vodstvo Bednji donio je Tomislav Herceg u 6. minuti, a na 1:1 izjednačio je Marko Lučić u 17. minuti. svojim drugim golom na suretu Tomislav Herceg je u 56. minuti donio novo vodstvo Bednji, a konačnih 2.2 postavio je Siniša Žugec u 76. minuti nadmetanja.