FOTO Rukometaši Vidovca tek nakon sedmeraca eliminirani iz Kupa od premijerligaša Foto: Dražen Novosel

| 15.12.2021. u 20:32h | Objavljeno u Sport

Rukometaši Vidovca izgubili su večerašnji susret 3. kola Kupa Regije Sjever od premijerligaša momčadi Bjelovara tek nakon izvođenja sedmeraca rezultatom 37:36.

Poslije 60 minuta igre rezultat je bio 32:32, poluvrijeme 18:14 za domaći sastav pa su o sudioniku završnice hrvatskog Kupa odlučivali sedmerci u kojima su više sreće imačli igrači Bjelovara.

Najefikasniji na susretu bio je igrač Bjelovara Tibor Jurjević s 13 golova, dok je u redovima Vidovca 11 golova postigao Miljenko Melnjak, a 7 je pridodao Martin Minđek.