FOTO Prva ŽNL: Visoke pobjede Razvitka i Plitvice (S), Mladost (S) svladala Obreša u derbiju Foto: Martin Novosel

| 5.11.2022. u 17:39h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane tri utakmice 12. kola Prve ŽNL, a derbi kola se odigra u Sigetecu Ludbreškom gdje je domaća Mladost sa 3:0 svladala Obreša i preuzela vrh tablice na barem jedan dan. Sva tri gola su pala u prvom poluvremenu, a pogotke su zabili Senad Sobota u 5. i 39. minuti te Diego Armando Campos da Silva u 21. minuti susreta.

Plitvica (S) je na domaćem terenu svladala Slobodu iz Tužnog sa 4:0. Svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Vlatko Kojić je zabio za 1:0 vodstvo u 47. minuti, na 2:0 je povisio Dominik Masten u u 62. minuti, gol za 3:0 je postigao Dario Prlog u 78. minuti dok je konačnih 4:0 postavio Dominik Masten u 84. minuti susreta.

Najvišu pobjedu dana ostvario je Razvitak koji je s 5:0 svladao varaždinsku Slobodu na gostovanju. Matija Matanović ja bio strijelac za 1:0 vodstvo već u 2. minuti susreta, na 2:0 je povisio Albertno Sinani u 14. minuti, Sinani je još jednom bio strijelac u 61. minuti, Matija Rak je zabio za prednost od 4:0 u 68. minuti, dok je konačnih 5:0 postavio Luka Delić u 82. minuti susreta.

Nedjeljne utakmice, 14:00 sati: