FOTO Prva ŽNL: Mladost (S) slavila u derbiju protiv Razvitka i preuzela vodstvo na tablici Foto: Martin Novosel

| 9.4.2023. u 19:35h | Objavljeno u Sport

Danas je odigran derbi vrha tablice Prve ŽNL u kojem je Mladost (S) kao domaćin slavila 2:0 protiv Razvitka i preuzela vodstvo na tablici. Oba gola su pala u drugom poluvremenu, prvo je Toni Klarić zabio u 57. minuti za 1:0 vodstvo, a konačnih 2:0 je postavio Mario Kranjec u 76. minuti pogotkom iz kaznenog udarca.

Varaždinska Mladost je na domaćem terenu ugostila Dravu-Ajaxa i upisala 3:0 poraz. Sva tri gola su pala u drugom poluvremenu, a strijelci za goste su bili Filip Vagjunec pogotcima u 57. i 63. minuti susreta te Yan Vilnicius Biazotto Bonora u 60. minuti susreta.

Beretinec je gostovao kod Čeva i slavio sa 2:1. Čevo je prvo povelo pogotkom Mihaela Cveka u 15. minuti susreta, a Beretinec je golovima Mateusa Durvala Sene da Silve u 34. minuti te Tomislava Habulana u 55. minuti preokrenuo rezultat na 2:1.