Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

FOTO Plitvica (S) i Mladost odigrali neodlučeno, Sloboda iz Tužnog bolja od varaždinske Slobode

| 12.9.2020. u 21:42h | Objavljeno u Sport

U današnja tri susreta 4. kola Prve ŽNL, Plitvica (S) je povela u dva navrata golovima Marka Prebegovića u 22. i Lina Vukovića u 42., dok su gosti dva puta izjednačili golovima Frana Zormana u 36. i Patrika Čajavca u 58. minuti. Gosti su susret završili s igračem manje nakon što je Hrvoje Vincek u 81. minuti zaradio izravni crveni karton zbog udarca prema laktom suparničkom igrača tijekom prekida igre.

U preostala dva susreta, Sloboda (T) je na domaćem terenu svladal Slobodu Varaždin s 3:0 i ostavila ih i četvrto kolo bez bodova, dok je Beretinec na domaćem terenu poražen od Poleta iz Cestice s 3:1.

U sutrašnjim susretima, Budućnost dočekuje Dravu-AjaxPolet (T) će biti domaćin ČevuMladost (M) će dočekati Novi Marof, a vodeći Obreš će gostovati kod Dinama iz Babinca koji je uz varaždinsku Slobodu jedini klub bez bodova nakon tri kola.

Sve utakmice počinju u 16 sati i 30 minuta.