Razvitak - Orač Foto: Martin Novosel

FOTO Orač slavio u derbiju kola protiv Razvitka i zadržao prvo mjesto ispred Zadrugara

| 20.9.2020. u 20:17h | Objavljeno u Sport

U današnjih sedam susreta 6. kola Druge ŽNL, najzanimljiviji susret i derbi kola odigrao se u Čičkovini gdje je domaći Razvitak imao priliku pobijediti Orača i dijeliti prvo mjesto sa Zadrugarom. Orač je na kraju ipak slavio s 1:0 i ostat će na prvom mjestu nakon šest kola. Jedini gol je pao u 52. minuti susreta, strijelac je bio Denis Šincek.

U ostalim susretima, Podravac Kitro je i dalje bez pobjede, ovaj puta je na domaćem terenu izgubio protiv Mladosti iz Šemovca, iako su držali vodstvo 3:2 do 77. minute kada je Mladost preokrenula susret golovima u 77. i 85. minuti susreta.

Lepoglava je na domaćem terenu slavila 2:0 protiv Dinama 01, Novakovec i Mladost (VT) su odigrali 1:1, Radnički je unatoč činjenici da imaju suspenziju igranja na domaćem terenu u Hrženici slavio s visokih 7:0 protiv Bukovčna u Velikom Bukovcu, Nova Ves je svladala Rudara 47 s 2:0 dok je Novakovec remizirao protiv Mladosti (S) u susretu bez golova 0:0.