FOTO Nedeljanec slavio kod Ivančice, Jalžabet zabio "petardu" Foto: Martin Novosel

FOTO Nedeljanec slavio kod Ivančice, Jalžabet zabio "petardu"

VV | 19.8.2023. u 21:07h | Objavljeno u Sport

Danas je počela nova sezona u Elitnoj ligi, a odigrana su tri susreta u kojima su slavile sve tri gostujuće momčadi.

Ivančica je ugostila Nedeljanec i unatoč ranom vodstvu pogotkom Emila Martinčevića u 11. minuti susreta, ali su gosti ipak preokrenuli susret golovima Luke Modrića u 53. minuti te Tomislava Medveda u 76. minuti susreta.

Polet iz Tuhovca je novom članu Elitne lige Razvitku zabio tri gola u 3:0 slavlju na gostovanju u Čičkovini. Pobjedu Poletu (T) su osigurali Antonio Merkaš u 8. minuti te Renato Sakač u 53. i 60. minuti susreta.

Najuspješniji gost u današnjim utakmicama je bio Jalžabet koji je slavio s 5:0 na gostovanju kod Dubravke-Zagorca. Ivica Jurkić je zabio golove za 1:0 i 5:0 u 38. i 76. minuti, Marko Premužić je bio strijelac golova za 2:0 i 3:0 u 53. i 68. minuti, dok je Dubravko Car zabio gol za 4:0 u 71. minuti susreta.

NEDJELJA - 20.08.2023. u 17:30 h: