| 10.2.2020. u 11:20h | Objavljeno u Sport

U 5. kolu Jedinstvene kadetske lige, košarkaši Vindije su na domaćem terenu u Graberju upisali drugi poraz sezone.

Bolja je bila momčad Cibone rezultatom 84:76 (31:17, 22:18, 22:18, 15:17). Utakmica je riješena u prvoj četvrtini koja je uvjerljivo otišla na stranu Cibone 31:17. Vindija se cijeli susret morala vaditi iz tog minusa, dobila je druge dvije četvrtine s 22:18, smanjila zaostatak te u završnici bila blizu povratka, ali je Cibona uvijek imala rješenje u tim situacijama, dok je Vindija imala problema u pokušajima za tricu, gdje su imali skor od 8:32.

U redovima Vindije još jednom je najbolji strijelac bio Matija Pavlic s 20 koševa, Tibor Kovačić i Luka Čevra postigli su svaki po 14 koševa, dok je Adi Stajku ubacio 13 koševa. Vindija u idućem 6. kolu opet igra na domaćem terenu, a u goste im dolazi momčad Zadra. Utakmica će se igrati u nedjelju, 16. veljače, u Graberju u 15 sati i 35 minuta.