Koka svladala Zamet za prvu pobjedu sezone

| 23.9.2023. u 19:19h | Objavljeno u Sport

Koka je u današnjem susretu 3. kola Prve HRL za žene slavila protiv riječkig Zameta sa 23:17, iako je ta pobjeda mogla biti puno uvjerljivija.

Koka je nakon prvog poluvremena vodila 10:8, ali ta prednost je trebala biti puno uvjerljivija jer su promašili četiri sedmerca i skoro jednako toliko protunapada. U drugom su poluvremenu pronašli formu u napadu te su na kraju slavili sa 23:17.

Najraspoloženija u napadu Koke bila je Lara Perić sa sedam golova, Martina Krajpl je zabila četiri, dok je tri gola zabila Jana Markulinčić, a po dva gola su zabile Ira Resman, Nika Strahija, Ines Pifar i Lucija Jandrašić, najbolja u redovima Zameta bila je Nikolina Pleša sa pet golova. Također vrijedi spomenuti 10 obrana Sare Šopar na vratima Koke.

U idućem 4. kolu Prve HRL za žene, Koka će još jednom biti domaćin, ovaj puta novom prvoligašu, Rudaru iz Labina.