FOTO Ivančica slavila kod Novog Marofa, Jalžabet sa 4:0 svladao Zelengaj Foto: Martin Novosel

FOTO Ivančica slavila kod Novog Marofa, Jalžabet sa 4:0 svladao Zelengaj

| 15.10.2022. u 18:28h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana tri susreta 9. kola Elitne lige u kojima domaćini nisu imali previše sreće. Najgore je prošao Zelengaj koji je od Jalžabeta izgubio sa 4:0.

Za Jalžabet su golove zabili Ivica Jurkić u 19. minuti, Matija Lučić u 32. minuti iz kaznenog udarca, Davor Amanović u 45. minuti te Marko Premužić u 62. minuti susreta.

U derbi susretu dana, Novi Marof je ugostio Ivančicu iz Ivanca i izgubio sa 3:1. Gosti su poveli golovima Ivana Josipovića u 39. minuti te Erika Vincetića u 50. minuti, Vedran Brdar je smanjio prednost Ivančice na 2:1 u 66. minuti, dok je konačnih 3:1 postavio Ivan Josipović svojim drugim golom u 80. minuti susreta.

Jedini susret dana bez pobjednika odigrao se u Vidovcu gdje je domaća Budućnost odigrali 1:1 remi protiv Dubravke-Zagorac. Budućnost je povela golom Igora Margetića u 17. minuti susreta, dok je Luka Kaniški zabio u 63. minuti susreta gol kojim je gost spasio bod.

Utakmice 16. listopada, 15:30 sati: