FOTO Elitna liga: Novi Marof izgubio od Mladosti (M), Pltvica (G) remizirala s Budućnošću Foto: Martin Novosel

| 20.5.2023. u 19:53h | Objavljeno u Sport

U jedinom susretu 25. kola Lige prvaka Elitne lige, Mladost iz Margečana je na gostovanju kod Novog Marofa slavila s minimalnih 1:0. Jedini pogodak susreta zabio je Marko Kovačić u 30. minuti susreta.

U Ligi za ostanak se također odigrao svega jedan susret u kojem je Plitvica (G) na domaćem terenu ugostila Budućnost i odigrala 2:2 remi. Budućnost je povela golom Frana Mikana u 10. minuti susreta, ali je Plitvica (G) preokrenula golovima Borne Horvata u 13. minuti i Vlatka Zgrebeca u 54. minuti, no slavlje domaćina je bilo kratkog vijeka jer su gosti ipak izjednačili u 56. minuti pogotkom Darija Presečkog za konačnih 2:2.