FOTO Elitna liga: Jalžabet pobijedio Novi Marof, Polet (T) "petardom" svladao Zelengaj Foto: Martin Novosel

VV | 30.4.2023. u 19:42h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana četiri susreta posljednjeg 22. regularnog kola Elitne lige. Jalžabet je na domaćem terenu sa 2:0 svladao Novi Marof, pogotke za domaćina su postigli Mario Oršić u 11. minuti te Filip Omazić u 77. minuti susreta.

Bednja je s istih 2:0 svladala Mladost (M) na gostovanju. Filip Holi je zabio gol za prednost od 1:0 pogotkom u 53. minuti susreta iz kaznenog udarca, dok je konačnih 2:0 postavio Richard Rodrigues de Paula u 56. minuti susreta.

Polet (T) je s uvjerljivih 5:0 svladao Zelengaj na domaćem terenu. Pogotke za pobjedu su zabili Dino Ratković u 28. minuti, Nikola Modrić u 41. i 85. minuti, oba iz kaznenog udarca, te Denis Bartolec u 45. i 47. minuti susreta.

Samo je susret u Cestici između domaćeg Poleta (C) i Plitvice (G) ostao bez pobjednika. Odigrali su remi bez pogodaka 0:0.