FOTO Elitna liga: Bednja pobijedila Ivančicu, Nedeljanec slavio u Vidovcu Foto: Dražen Novosel

FOTO Elitna liga: Bednja pobijedila Ivančicu, Nedeljanec slavio u Vidovcu

| 23.4.2023. u 19:32h | Objavljeno u Sport

Bednja je u današnjem domaćem susretu 21. kola u kojem je ugostila Ivančicu, slavila sa 2:0 golovima krajem prvog poluvremena. Prvi gol je pao u 39. minuti preko Filipa Holija, dok je Roberto Bregović zabio za konačnih 2:0 u 44. minuti susreta. Utakmicu je Ivančica završila s igračem manje jer je Leon Vuglač u 52. minuti susreta sprječio protivničkog igrača u izglednoj prilici za postizanje gola povlačenjem.

U Vidovcu se igrao lokalni derbi između domaće Budućnosti i Nedeljanca, u kojem je Nedeljanec slavio sa visokih 6:0. Luka Modrić je zabio za 1:0 vodstvo u 22. minuti, Jošua Horvat je zabio pogodak za 2:0 u 24. minuti susreta, Emanuel Škvarić je zabio zgoditke za 3:0 i 5:0 u 41. i 81. minuti susreta, dok je Filip Štefulj zabio pogodak za 4:0 u 76. minuti, a Tomislav Medved za konačnih 6:0 pogotkom u 89. minuti susreta.

U ostalim današnjim utakmicama, Jalžabet je rezultatom 4:2 svladao Plitvicu u Gojancu, dok je Polet iz Tuhovca bio bolji u Turčinu od Dubravke Zagorac 2:0.