Dinamo (B) i Podravac Kitro odigrali susret bez pobjednika 1:1 Foto: Martin Novosel

| 3.11.2019. u 19:30h | Objavljeno u Sport

Današnji susret 11. kola u Babincu je mogao odlučiti tko će vjerojatno jesen završiti na prvom mjestu, ali Dinamo (B) i Podravac Kitro su odigrali remi 1:1 te su ostali bodovno izjednačeni na tablici s time da je Dinamo zbog bolje gol razlike ostao na prvom mjestu. Oba gola su pala u drugom poluvremenu. Podravac Kitro je poveo golom Nenada Gložinića u 48., a Dinamo (B) je došao do izjednačenja lijepim zgoditkom iz slobodnog udarca kojeg je u 68. minuti izveo Marko Vidrač.

Razvitak koji je u prošlom kolu držao treće mjesto, sada je četvrti zbog poraza na gostovanju kod Radničkog 4:1 koji ih je zamijenio na trećoj poziciji na tablici. U ostalim susretima, Zadrugar je bio bolji od Orača s 2:1, Mladost (S) je slavila protiv posljednjeg Trnja s 5:1, šemovečka Mladost je slavila na gostovanju kod Nove Vesi sa 4:2, dok je Dinamo 01 bio bolji od Novakovca na domaćem terenu s minimalnih 1:0.