Varteks je izgubio današnji derbi 20. kola, ali još je dosta bodova do kraja prvenstva u igri Foto: Dražen Novosel

| 2.4.2017. u 18:24h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane preostale utakmice 20. kola MŽNL Čakovec - Varaždin, a derbi kola odigran je na SC u Jalkovcu gdje je domaći Varteks pred oko 1 200 gledatelja izgubio od vodećeg Poleta iz svetog Martina na Muri 1:0, poluvrijeme 0:0 i time povećao prednost u odnosu na Varteks za 5 bodova. Gol odluke postigao je u 74. miniti. Andrej Goričanec.

U jednom od dva današnja županijska derbija Nedeljanec je pred svojim navijačima pobijedio Podravinu 2:1, poluvrijeme 1:1, Golove za domaćina postizali su Dino Novak u 2. minuti iz kaznenog udarca i Petar Rog u 86. minuti, a go za Podravinu postigao je Nikola Valjak u 35. minuti.

U Hrastovskom su domači Zadrugar i Jalžabet odigrali 1:1, poluvrijeme 0:1. Poveli si gosti golom Zlatka Vrbeka u 8. minuti, a domaćin je izjednačio u 51. minuti golom Tomislava Hlebeca. Novi Marof je izgubio u Pušćinama od istoimenog domaćina 1:0..