FOTO Cratis Varaždin protiv prvaka izgubio tek u petom setu Foto: Martin Novosel

FOTO Cratis Varaždin protiv prvaka izgubio tek u petom setu

| 25.11.2023. u 20:54h | Objavljeno u Sport

Malo je falilo da Cratis Varaždin dođe do prve pobjede protiv zagrebačke Mladosti nakon dugo vremena, ali ipak su morali priznati poraz nakn 2 sata i 14 minuta borbe pred domaćom publikom u Areni Varaždin. Izgubili su rezultatom 3:2.

Cratis Varaždin je usko izgubio prva dva seta protiv zagrebačke momčadi sa identičnih 26:24, ali je zato uspješno spasio utakmicu u trećem i četvrtom setu sa 26:24 i 25:23, no u petom setu je ponestalo snage i Msadost je relativno brzo riješila peti set sa 15:8.

U sljedećem devetom kolu, Cratis Varaždin putuje na teško gostovanje protiv Centrometala. Utakmica je na rasporedu u subotu, 2. prosinca, u 17 sati.