U Vidovcu je domaća Budućnost  imala vodstvo protiv Bednje od 2:0, ali su gosti na kraju izborili 3. kolo Kupa U Vidovcu je domaća Budućnost imala vodstvo protiv Bednje od 2:0, ali su gosti na kraju izborili 3. kolo Kupa Foto: Dražen Novosel

Danas je odigrano 9 utakmica 2. kola Kupa ŽNS-a. Golom Karla Benkovića u 45. i Matije Šenkiša u 88. minuti Varteks je pobijedio u Novoj Vesi istoimenog domaćina 2:0, Zelengaj je u Jurketincu s 10:3 pobijedio domaći Omladinac s dva gola Ernesta Horvata.

Podravina je na svom stadionu s 4:1 bila bolja od Bukovčana 27, a hat trick je postigao Leonardo Žuti. U Vidovcu je Bednja nakon jedanaesteraca sa 7:5 bila bolja od domaće Budućnosti. Susret je nakon 90 minuta završio 2:2, s time da je Bednja izjednačila golom Ivana Režića u 3. minuti sudačke nadoknade vremena. Polet iz Tuhovca pobijedio je u Varaždinskim Toplicama domaću Mladost s 2:0, dok je Drava pobijedila u Babincu domaći Dinamo 4:2.

U Podevčevu je domaće Čevo izgubilo od Dubravke Zagorac 3:1, dok je u Svetom Iliji domaći Obreš pobijedio Mladost (S) sa 4:1,uz dva gola Nikole Šafarića. Dinamo 01 je na svom terenu nakon izvođenja jedanaesteraca bio bolji od Plitvice iz Gojanca 8:6, dok je u regularnom dijelu bilo 3:3. Dva gola za domaćina postigao je Mario Zadravec.

U Čičkovini će 21. kolovoza od 17.30 sati igrati Razvitak i Varaždin.