FOTO 1/4 FINALE KUPA ŽNS-a Bednja golom u 87. minuti eliminirala Varteks, dva susreta riješena nakon 11-teraca Foto: Dražen Novosel

| 5.10.2022. u 18:25h | Objavljeno u Sport

Golom Filipa Holija u 87. minuti susreta Bednja je danas na svom terenu Beletincu pobijedila Varteks 2:1 ii plasirala se u polufinale Kupa Županijskog nogometnog saveza.

Varteks je poveo u 52. minuti golom Tihomira Šoštarića, a na 1:1 izjednačio je Filip Holi golom iz kaznenog udarca u 71. minuti. Kaznenom udarcu prethodio je prekršaj nad Ante Kiljiem u kaznenom prostoru Varteksa.

Momčad Jalžabeta je na svom terenu pobijedila Zadrugar 1:0, golom Filipa Omazića u 72. minuti nadmetanja.

Utakmice u Ludbregu i Varaždinu odlučene su nakon jedanaesteraca budući da nakon 90 minuta nije bilo pobjednika.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu pobijedila Nedeljanec 4:2, dok je u regularnom dijelu bilo 2:2, s time da je Podravina na 2:2 izjednačila na 2:2 u 3. minuti sudačke nadoknade vremena golom Samboleca.

Strijelci za goste bili su Jurica Buden i Tomislav Medved, a za domaćine Marin Grđan i Karlo Sambolec.

Novi Marof je slavio u Varaždinu protiv Mladosti 6:2,dok je u regularnom dijelu rezultat bio 2:2, pri čemu je domaćin imao vodstvo od 2:0, golovima Frana Zormana i Morisa Kuhte. Golove za Novi Marof postigli su Mislav Sakač i Vedran Brdar.

U polufinalu će se sastati Bednja - Jalžabet i Novi Marof - Podravina.