Fight Club Kovačić osvojio 27 medalja, devet naslova državnih prvaka

vv | 27.3.2024. u 07:58h | Objavljeno u Sport

U Garešnici je 23. ožujka održano prvenstvo Hrvatske za kadete u savate boksu. Varaždinski Fight Club Kovačić bio je najbrojniji i osvojio čak 27 medalja.

Novi kadetski prvaci Hrvatske su Viktor Reinholc, Aleksandar Farkaš, Ivan Dumbović, Tia Cikač, Isabel Oliveira Kralj, Rafael Gulija, Nela Dumbović, Ante Kovačić i Vito Lukačić.

Uz 9 prvaka države tu je i 11 viceprvaka a to su Pablo Antolković, Leo Novak, Vito Flegar, Vita Taborsky, Iva Žirković, Mladen Jurković, Dominik Oršoš, Stribor Ljubić, Viktorija Mikulec,  Lara Sukner i Noa Janjušević.

Treće mjesto osvojili su Noa Petričević, Mate Kovačić, Terezija Lukić, Marija Farkaš, Bella Sedlar, Renato Kušenić i Ivan Kruljac.

Škola borilačkih sportova F.C.Kovačić nastavlja uspješan višegodišnji niz osvajanja medalja na državnim prvenstvima s najviše osvojenih medalja i na ovom državnom prvenstvu.