Ena Poljan i Tomo Vertuš Foto: TK Varteks

Eni Poljan naslov u ženskoj, a Tomu Vertušu u muškoj konkurenciji Hartmann kupa

| 11.9.2018. u 13:42h | Objavljeno u Sport

Teniski klub Varteks je nastupio na Hartmann kupu do 12 godina u Koprivnici, gdje su njihovi tenisači i tenisačice ostvarili sjajne rezultate. Turnir se igrao u round robin sustavu sve do polufinala u muškoj i četvrtfinala u ženskoj konkurenciji kada se igralo na eliminaciju.

U konkurenciji djevojčica pojedinačno, Ena Poljan je osvojila naslov pobijedivši u finalu Luciju Vidović (TK F. Punčec) sa 7:6 i 6:3, a osvojila je i naslov u parovima s Vidović pobijedivši par Emu Šantić (TK Didon) i Martu Dobrić (TK Šubićevac) 6:3 i 6:4.

U muškoj pojedinačnoj konkurenciji, Tomo Vertuš je došao do naslova pobijedivši u finalu svog klupskog kolegu Karla Cindrića sa 6:2 i 6:2, a u  konkurenciji parova su udružili snage te su osvojili naslov pobijedivši u finalu Juraja Horvata (TK Prelog) i Viktora Petrovića (TK Koprivnica) sa 6:0 i 6:2, dok je Vid Skenderović osvojio treće mjesto i u pojedinačnoj i u konkureciji parova.